Microsoft Dynamics NAV – nowoczesny system erp

Microsoft Dynamics NAV (dawniej Navision) to system ERP umożliwiający małym i średnim przedsiębiorstwom zarządzanie finansami, łańcuchem dostaw oraz produkcją, a w konsekwencji pozwalający zapewnić najwyższą jakość obsługi klientów. Jest łatwy do wdrożenia i prosty w obsłudze, a przy tym wspiera użytkowników w codziennej pracy i wpływa na rozwój firmy. Można zacząć od najbardziej niezbędnych funkcji, a następnie rozszerzać system w miarę potrzeb – zarówno w chmurze, jak i na serwerach lokalnych.

Microsoft Dynamics NAV codziennie używa prawie 2.700.000 uzytkowników w ponad 160.000 firmach!

Co to jest system Microsoft Dynamics NAV (Navision)?

Surface z Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV zapewnia  elastyczność i zwinność wymaganą przez rozwijające się przedsiębiorstwa, które chcą być przygotowane na to co czeka je w przyszłości. Od finansów, przez zarządzanie łańcuchem dostaw, po produkcję i dystrybucję, system Microsoft Dynamics NAV ma moc by wspierać Cię w Twoich marzeniach.

 • Wdrożenie w chmurze lub na Twoich serwerach – wybór należy do Ciebie.
 • Przyczynia się do zwiększenia wydajności i ułatwia prowadzenie biznesu poprzez połączenie kluczowych funkcji w Twojej organizacji.
 • Kieruj swoją międzynarodową firmą dzięki globalnym funkcjom ERP.
 • Dzięki Microsoft Dynamics NAV oraz Office 365 masz szerszy obraz Twojej organizacji poprzez połączenie skrzynki e-mail, kalendarza i plików z raportami i biznesowym oprogramowaniem zarządzającym.
 • Sam decydujesz czy chcesz pracować w aplikacji, przez stronę www lub na tablecie

Oprogramowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw

zespół pracujący na Microsoft Dynamics

Ponad 160.000 przedsiębiorstw działających w różnych branżach i pochodzących z wielu krajów doceniło wydajność, funkcje oraz użytkowanie oprogramowania Microsoft Dynamics NAV.

 • Zarządzanie finansami.
  Skuteczniej kontroluj finanse przedsiębiorstwa. Ogranicz koszty, zachowaj zgodność z przepisami, uzyskaj pełny, przejrzysty obraz aktywów i przepływów pieniężnych.
 • Analiza danych biznesowych i raportowanie
  Podejmuj decyzje na podstawie rzetelnej wiedzy, a nie w reakcji na nieprzewidziane zdarzenia. Uzyskaj już dziś istotne informacje i zalecenia dotyczące działań, które należy podjąć w przyszłości.
 • Zarządzanie łańcuchem dostaw
  Wykorzystaj łańcuch dostaw, aby przyspieszyć rozwój firmy. Zoptymalizuj harmonogramy produkcji i dostawy, obniż koszty magazynowania i wykorzystaj możliwości rozwoju przedsiębiorstwa.
 • Zarządzanie sprzedażą, usługami i projektami
  Skoncentruj się na klientach. Zwiększ sprzedaż, zarządzaj projektami i procesami oraz uzyskaj wszystkie elementy niezbędne do zapewnienia zadowolenia klientów na każdym etapie ich obsługi.

Korzyści z wdrożenia Microsoft Dynamics NAV (Navision)

Każda inwestycja jak i projekt powinien mieć swoje cele – tak samo jest z wdrożeniem systemu Microsoft Dynamics NAV. Celem takiego projektu mogą być m.in. korzyści dla pracowników oraz całego przedsiębiorstwa:

 • Redukcja stanów magazynowych (zapasów)
 • Redukcja kosztów materiałowych
 • Redukcja nakładów pracy i kosztów produkcji
 • Poprawa jakości obsługi klientów i wzrost sprzedaży
 • Zwiększenie poziomu kontroli księgowej

Jak zacząć przygodę z Microsoft Dynamics NAV (Navision)?

Microsoft Dynamics NAV jest sprzedawany i wdrażany przez certyfikowanych partnerów. Dobry partner doradzi, jak Microsoft Dynamics NAV najlepiej spełni Twoje potrzeby i wymagania. Pomożemy Tobie znaleźć zaufanego partnera, który podzieli się swoją wiedzą na temat systemu ERP dla biznesu.

NAV365

Kolejne kroki

Jak kupić oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV?

Skontaktuj się z najbliższym partnerem.

Jak skutecznie wybrać i wdrożyć system ERP?

Zobacz na co należy zwracać uwagę, co jest ważne…

Zobacz możliwości Microsoft Dynamics NAV.

Poznaj Microsoft Dynamics NAV 2016.

Skontaktuj się z nami
Co to jest ERP?
Dowiedz się więcej