Obniżaj ogólne koszty zarządzania firmą

Badania wykazują, że firmy, które korzystają z systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV, szybko uzyskują zwrot z inwestycji i czerpią korzyści z produktywności, analiz biznesowych i niższych wydatków. Niezależne badanie przeprowadzone przez Nucleus Research, lidera w branży analiz poziomu zwrotu z inwestycji w technologie (ROI), wykazało, że 77% użytkowników aplikacji Microsoft Dynamics NAV osiągnęło zwrot z inwestycji średnio po upływie 23 miesięcy.

Dostosuj system do swoich potrzeb

Elastyczność Microsoft Dynamics NAV oznacza, że możesz wdrożyć tylko to, czego potrzebujesz, żeby sprostać obowiązującym wymogom operacyjnym i nie tracić czasu na skomplikowane ustawienia czy proces instalacji. Niektóre funkcje, np. moduł e-business, można dokupić oddzielnie, teraz lub w przyszłości. Ponadto możesz w prosty sposób spersonalizować pola i ekrany Microsoft Dynamics NAV, a dzięki temu pracować za pomocą własnych terminologii i metod, a także zintegrować program z istniejącymi aplikacjami i systemami. Możesz także rozszerzyć aplikację o dodatkowe opcje — dostępne są dodatki rozwijające możliwości systemu. Dzięki wsparciu certyfikowanego, doświadczonego partnera Microsoft będziesz mógł zindywidualizować aplikację, aby dostosować ją do konkretnych wymogów technologicznych i prawnych dotyczących swojego przedsiębiorstwa i swojej branży.

Szybkie wdrożenie

Microsoft Dynamics NAV można wdrożyć szybko i tanio dzięki wsparciu certyfikowanego partnera Microsoft. Globalna sieć partnerów firmy obejmuje ekspertów specjalizujących się w rozwiązaniach na potrzeby zarządzania łańcuchem dostaw — mają oni rozeznanie w Twojej branży, rozumieją Twoje obawy, potrafią znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania i mogą Cię wspierać w podejmowaniu decyzji. Ich doświadczenie pozwala zmaksymalizować wartość otwartego środowiska aplikacji, zestawów narzędzi i szablonów przyspieszających proces dostosowywania i wdrażania systemu.Sprawdź doświadczenia firmy IT.integro www.IT.integro.pl

Dzięki wdrożeniu NAV.express powstałemu na podstawie Rapid Implementation Methodology — sprawdzonej instrukcji szybkiej, udanej implementacji — możesz znacznie skrócić czas potrzebny na wdrożenie aplikacji. NAV.express zawiera szablony informacji związanych ze sprzedażą hurtową, archiwa danych branżowych i kwestionariusze do opracowywania kluczowych informacji i procesów biznesowych, a także narzędzia służące do implementacji programu. Co więcej, integracja aplikacji z popularnymi narzędziami Microsoft oraz jej znajomy, intuicyjny interfejs użytkownika sprawią, że Twoi pracownicy będą mogli szybko rozpocząć pracę z programem. Pełna integracja z systemem Microsoft Office, w tym z programem Microsoft Outlook, umożliwi użytkownikom pracę z informacjami biznesowymi i dzielenie się nimi w znajomych formatach i za pomocą wygodnych narzędzi. Oznacza to, że Twoi pracownicy będą mogli w dalszym ciągu skupiać się na zadowoleniu klientów i wnoszeniu wkładu w sukces przedsiębiorstwa.