Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (dawniej Microsoft Dynamics AX, Axapta)

System Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (dawniej Microsoft Dynamics AX) jest kompletnym systemem ERP do zarządzania procesami biznesowymi dla dużych przedsiębiorstw. W odróżnieniu do systemu Dynamics 365 Business Central (dawniej Microsoft Dynamics NAV), przeznaczony jest dla firm liczących ponad 250 użytkowników.

Oprogramowanie wchodzi w skład rozwiązań z rodziny Dynamics 365. Zostało ono oficjalnie udostępnione w listopadzie 2016 roku, początkowo znane pod nazwą Dynamics 365 for Operations, w lipcu 2017 roku, zostało przemianowana na Dynamics 365 for Finance and Operations.

Microsoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Microsoft Dynamics NAV)

Dynamics 365 Business Central (dawniej Microsoft Dynamics NAV) to kompletne rozwiązanie biznesowe, które daje znacznie więcej możliwości niż system ERP. Dzięki integracji z licznymi aplikacjami branżowymi, odpowiada na potrzeby zarówno przedsiębiorstw, które wymagają podstawowego pakietu, jak i tych, które potrzebują spersonalizowanego zestawu funkcjonalności dopasowanego do charakteru ich organizacji i branży.

Dynamics 365 Business Central posiada funkcjonalności w obszarze zarządzania finansami, sprzedażą, serwisem, projektami, łańcuchem dostaw oraz operacjami. Oferuje niezwykle rozbudowane możliwości w obszarze raportowania i analityki biznesowej.

System stworzony jest dla firm o wielkości od 50 do 250 użytkowników.

  • 3 000 000 użytkowników systemu na całym świece

  • Dostępny w 196 krajach

  • Zintegrowany z Office 365, Power BI, Power Apps i Flow

  • Szeroki zakres rozwiązań i aplikacji branżowych

  • Dostępny w modelu tradycyjnym, hybrydowym i SaaS

  • Dostępny także w abonamencie

Kalkulator online